מציאת אהבה - יגעתי ומצאתי

מציאת אהבה - יגעתי ומצאתי

"לפני כחודש ישבתי לקפה עם מורן, חברה טובה שלי שלא ראיתי כמה שנים. מורן בדיוק יצאה לחופשת לידה (שלישית!) ויש לה לפתע קצת זמן פנוי, אז ביום בהיר אחד קיבלתי ממנה טלפון וקבענו להיפגש. תוך כדי שיחת חולין בה התעדכנו זו על חייה של זו, גיליתי שבין היתר משמשת מורן כיועצת זוגית באתר "מצאתי".

היה סבבה והכל עד שהיא שאלה מה קורה איתי ולמה אני לא חושבת ברצינות על קשר זוגי מחייב... על חתונה... על ילדים...? "אני דווקא מאוד רצינית!" עניתי במבוכה שהסתירה קצת את הזעם שהתעורר בליבי הכואב. לפתע הבנתי איך מורן "מצאה" זמן להיפגש איתי, בטח פגשה את אמא שלי או משהו, חשבתי בלבי והוספתי, "באמת, אבל מה אני יכולה לעשות אם עדיין לא מצאתי את ה"קליק" הזה ששווה ללכת בשבילו עד הסוף?!"

נועה יקירתי, היא אמרה, מכירה את זה כשרוצים לעשות "קליק" באצבעות (אצבע צרדה) צריכים ללחוץ את שתי האצבעות זו בזו בחוזקה כאילו הן מתנגדות זו לזו עד שיגיע הקליק, -כן... ונכון שבלי זה לא יהיה קליק חזק...? -נכון... אז ככה זה גם בזוגיות אמתית ומשמעותית, כשמגיע מישהו עם נתונים טובים ומכנה משותף צריכים לתת צ'אנס אמתי ולפעמים גם ללחוץ את עצמנו עד שייצא הקליק הזה, ודעי לך שקליק כזה הוא הרבה יותר חזק מקליק שהגיע מהשמיים בדייט הראשון או השני, כי הקליק הזה הוא משהו משותף שנבע מתוך מאמץ משותף והתנגדות וקושי כזה או אחר. וזה גם אומר שתמיד נוכל ללחוץ את עצמנו שוב ולהוציא עוד קליק אחד ועוד אחד...

ויש פתגם יהודי עתיק שאומר: "יגעת ומצאת תאמין" וזה אומר שמי שמשיג משהו במאמץ וקושי יגלה שיש לו המשכיות והצלחה!

והאמת, אהבתי! לקחתי לתשומת לבי ו... מצאתי! מקווה לשתף אתכם בקרוב...

  • מה דעתך
    על האתר?
  מה דעתךעל האתר?